Výrobcovia
 

Krilový olej 60 kaps. - GymBeam

Krilový olej 60 kaps. - GymBeam
Cena: 9,95 €
8,95 € (zľava 10%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: GymBeam
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: posledných 2 ks
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "Krilový olej 60 kaps. - GymBeam"

 

Krilový olej je zdrojom zdravých tukov v podobe esenciálnych omega 3 mastných kyselín. Konkrétne ide o kyselinu eikosapentaenovú (EPA) a dokosahexaenovú (DHA). Tie sú dôležité najmä pre zdravie srdca, mozgu a zraku. V tomto produkte sa nachádzajú vo forme fosfolipidov, ktoré vynikajú skvelou vstrebateľnosťou. Prirodzene obsahuje aj karotenoid astaxantín. Ten patrí medzi antioxidanty, ktoré pomáhajú chrániť bunky pred oxidačným stresom.

Krilový olej - dobre vstrebateľný zdroj omega 3 mastných kyselín EPA a DHA, ktoré podporujú zdravie srdca

Krilový olej pochádza z morského kôrovca pancierovky krillovej (Euphausia superba), ktorá žije v čistých chladných vodách Antarktického oceánu. Tá patrí medzi najbohatšie zdroje omega 3 mastných kyselín, ktoré sú často označované ako zdravé tuky. Konkrétne ide o kyselinu eikosapentaenovú (EPA) a dokosahexaenovú (DHA). V jednej dávke (2 kapsuly) tohto produktu nájdete 150 mg EPA a 70 mg DHA, ktoré prispievajú k správnej funkcii srdca. DHA má navyše vplyv aj na udržanie správnej funkcie mozgu a zdravého zraku. Na dosiahnutie priaznivého účinku je potrebné prijímať 250 mg EPA a DHA denne, s čím môže tento produkt efektívne pomôcť. Omega 3 mastné kyseliny navyše patria medzi esenciálne živiny, ktoré si naše telo nedokáže samo v dostatočnom množstve vyrobiť, a preto ich musíme prijímať v strave, prípadne suplementovať.

Výhodou krilového oleja je, že sa v ňom EPA a DHA nachádzajú vo forme fosfolipidov. Vďaka tomu majú vysokú biologickú hodnotu a skvelú vstrebateľnosť. Obsahom EPA, DHA a využiteľnosťou dokonca krilový olej prekonáva rybí olej.

Ďalším bonusom krilového oleja je jeho prirodzený obsah karotenoidu astaxantínu. Ten patrí medzi antioxidanty, ktoré pomáhajú chrániť bunky pred oxidačným stresom a voľnými radikálmi. Môže tak pred oxidáciou chrániť aj obsiahnuté mastné kyseliny. Tento antioxidant sa navyše teší obľube medzi ľuďmi, ktorí sa chcú maximálne starať o svoj zrak.

Krilový olej skvele poslúži nielen ľuďom, ktorí nemajú v obľube ryby či morské plody alebo ich nezaraďujú v jedálničku v dostatočnom množstve. Je vhodný aj pre všetkých jedincov, ktorí sa starajú o svoje zdravie a chcú efektívne zvýšiť príjem zdravých tukov. Samotné užívanie u neho uľahčuje forma praktických kapsúl.

Krilový olej a jeho výhody:

  • olej z pancierovky krillovej (Euphausia superba)
  • je zdrojom omega 3 mastných kyselín EPA a DHA
  • v jednej dávke (2 kapsuly) obsahuje 150 mg EPA a 70 mg DHA
  • vďaka forme fosfolipidov majú EPA a DHA skvelú vstrebateľnosť
  • prispieva k správnej činnosti srdca
  • podporuje funkciu mozgu a zraku
  • obsahuje antioxidant astaxantín
  • pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom
  • má formu praktických kapsúl

 

Balenie:


60 kapsúľ

 

Dávkovanie:


Užívajte 2 kapsuly denne.

 

Zloženie:


Krilový olej (kôrovce) (Euphausia superba), softgelová kapsula (želatína, glycerol, čistená voda).

 

Tabuľka nutričných hodnôt:

 

Nutričné hodnoty 

2 kapsuly

Krillový olej

1000 mg

- fosfolipidy

480 mg

- celkový obsah omega-3

300 mg

- EPA

150 mg

- DHA

70 mg

- cholin 

55 mg

- astaxantín

200 μg

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na suchom mieste mimo slnečného žiarenia pri izbovej teplote.

Alergény: Alergény sú vyznačené v zložení tučným písmom.

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: