Výrobcovia
 

HMB 750mg 150 tab. - GymBeam

HMB 750mg  150 tab. - GymBeam
Cena: 17,95 €
12,95 € (zľava 27%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: GymBeam
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "HMB 750mg 150 tab. - GymBeam"

 

HMB 750 mg je metabolit leucínu, ktorý je najdôležitejšou aminokyselinou z BCAA. Vzniká počas rozpadu leucínu a doplnením HMB dokážete stimulovať syntézu bielkovín. Tie sú dôležitým materiálom pre rast a udržanie svalového tkaniva.


HMB 750 mg - aktívny metabolit leucínu, ktorý zabraňuje rozpadu svalov

HMB 750 mg alebo β-hydroxy-β-metylbutyrát, je metabolit aminokyseliny leucín, ktorá je najdôležitejšou aminokyselinou z BCAA. Vzniká vo svalových bunkách pri rozpade leucínu a je vhodným suplementom pre stimuláciu proteínovej syntézy, ktorá je dôležitým procesom pre vznik bielkovín.           

Po tréningu dochádza k rozpadu svalov a organizmus potrebuje bielkoviny pre obnovu ich štruktúry. Proteíny sú základnou stavebnou jednotkou svalového tkaniva, a podporou syntézy bielkovín sa zabezpečí prísun bielkovín pre rast a udržanie svalovej hmoty. Vďaka vplyvu HMB na proteínovú syntézu je tento produkt zaradený medzi výživové doplnky s anabolickými účinkami. HMB obsahuje 150 kapsúl, pričom v jednej dávke prijmete 3 g HMB. 

HMB 750 mg a jeho výhody:

  • je aktívny metabolit leucínu
  • je prospešný pri syntéze bielkovín 
  • obsahuje 3 g HMB v jednej dávke
  • obsahuje 37 jednotlivých dávok v jednom balení

 

Balenie:


150 tabliet

 

Dávkovanie:


Užívajte 4 tablety denne.

 

Zloženie:


Hydroxymetylbutyrát vápenatý (HMB), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý).

 

Tabuľka nutričných hodnôt:

Nutričné hodnoty

4 tablety

Hydroxymetylbutyrát vápenatý

3000 mg

Upozornenie: Doplnok výživy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: