Výrobcovia
 

Giganabol 140 kaps. - Androrganics

Giganabol 140 kaps. - Androrganics
Cena: 55,00 €
48,95 € (zľava 11%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: Androrganics
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: posledných 1 ks
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "Giganabol 140 kaps. - Androrganics"

 

V Giganabole sme použili tie najúčinnejšie prírodné látky, ktoré dokázateľne maximalizujú rast svalovej hmoty a sily. Jeho zložky boli spracované špeciálnymi technológiami, vďaka ktorým majú najvyššiu čistotu a koncentráciu účinných látok na trhu. Svoju účinnosť dosahuje pôsobením na štyri mechanizmy: IGF-1, mTOR, proteosyntézu, syntézu ATP a PCr.

Ešte nikdy nebolo také ľahké a účinné budovať svalovú hmotu prírodnou a bezpečnou cestou!


  • buduje svalovú hmotu, jej tvrdosť a žilnatosť
  • zvyšuje rýchlosť proteosyntézy
  • zvyšuje výkonnosť a silu
  • urýchľuje regeneráciu
  • pomáha znížiť telesný tuk
  • obsahuje veľmi silný antioxidant
  • vhodný rovnako pre ženy ako pre mužov
  • neobsahuje dopingové látky

BETA-EKDYSTERÓN

Je silne anabolický, zvyšuje rast svalovej hmoty behom niekoľkých týždňov, čo potvrdzujú mnohé štúdie. Beta-ekdysterón je rastlinný sterol, ktorý zvyšuje proteosyntézu bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Taktiež zlepšuje regeneráciu, podporuje tvorbu testosterónu a priaznivo vplýva na psychickú vyrovnanosť.

 

KYSELINA FOSFATIDOVÁ

Stimuluje mechanizmus mTOR, ktorý je hlavným regulátorom syntézy svalových bielkovín, preto je nevyhnutný pre rast kostrového svalstva. Kyselina fosfatidová má výrazný účinok na rast svalovej hmoty a sily. Zvyšuje absorpciu aminokyselín a produkciu ATP.

 

MARALOVÝ KOREŇ (LEUZEJA ŠUŠTIVÁ)

Má preukázateľné anabolické a antikatabolické účinky. Obsahuje prírodné látky, ktoré v ľudskom organizme pozitívne ovplyvňujú zadržiavanie dusíka, syntézu a obnovu telesných bielkovín, eliminujú katabolické procesy, podporujú a predlžujú výkon, znižujú únavu, urýchľujú regeneráciu a napomáhajú organizmu ľahšie zvládnuť stres.

 

RHODIOLA ROSEA (ROZCHODNICA RUŽOVÁ)

Znižuje únavu pri cvičení, vďaka čomu môžete cvičiť dlhšie a intenzívnejšie.

 

METOXYIZOFLAVÓN

Zvyšuje čistú svalovú hmotu, pričom zároveň znižuje tuk a podporuje zdravú hladinu cholesterolu. Taktiež významne zvyšuje regeneráciu svalov po cvičení a znižuje hladiny kortizolu.

 

6-KETO-DIOSGENÍN

Má vysoký obsah steroidných saponínov. Podľa potrieb organizmu podporuje produkciu testosterónu, estrogénu, ale i progesterónu a iných steroidných hormónov. Priamo ovplyvňuje anabolické procesy v organizme, čím napomáha nárastu svalovej hmoty, ovplyvňuje fyzickú výkonnosť, skracuje dobu potrebnú pre regeneráciu a podporuje spaľovanie telesného tuku.

 

BIOPERÍN

Zvyšuje dostupnosť a využiteľnosť všetkých látok v Giganabole, zabezpečuje ich správne vstrebanie do organizmu.

 

ASTAXANTÍN

Jeho funkciou v Giganabole je udržanie zdravia pri maximálnom zaťažení. Znižuje oxidačný stres, zápaly a posilňuje imunitný systém.

 

Balenie:


140 kapsúľ     |     90 gDávkovanie:


5 kapsúl denne

Dennú dávku rozdeľte na dve časti – ráno a poobede. Užívajte po jedle a zapite dostatočným množstvom vody.

 

Zloženie:


 

Obsah účinných látok:

Odporúčaná denná dávka

1 kapsula

Počet dávok v balení

140

Účinné látky v produkte

v 1 kapsule

Beta-ekdysterón

195 mg

Kyselina fosfatidová

180 mg

Leuzeja šuštivá extrakt

75 mg

Rozchodnica ružová extrakt

60 mg

5-Metyl-7-metoxyizoflavón

45 mg

Diosgenín

37,5 mg

Bioperín

4,5 mg

Astaxantín

3 mg

Leuzeja šuštivá (Stemmacantha carthamoides) extrakt štandardizovaný na Beta-ekdysterón, Kyselina fosfatidová extrahovaná zo sójových bôbov, Leuzeja šuštivá (Stemmacantha carthamoides) extrakt, Rozchodnica ružová (Rhodiola rosea) extrakt 4% Rosavín, 5-metyl-7-metoxyizoflavón extrahovaný zo sójových bôbov, Dioscorea villosa extrakt štandardizovaný na Diosgenín, prírodný Astaxantín extrahovaný z mikroriasy Haematococcus pluvialis, Bioperine® štandardizovaný extrakt čierneho korenia (Piper nigrum) na Piperín, plnivo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkovacie činidlo (stearan horečnatý), želatínová kapsula

Obmedzenie: Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je náhradou rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Skladovanie: Skladovať mimo dosahu malých detí a slnečného žiarenia, v suchu a pri teplote do 25°C. Po odobratí potrebného množstva obal ihneď uzatvoriť.

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: