Výrobcovia
 

Biosterol 30 kaps. - Megabol

Biosterol 30 kaps. - Megabol
Cena: 5,00 €
3,95 € (zľava 21%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: Megabol
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "Biosterol 30 kaps. - Megabol"

 

Popis:


Megabol Biosterol ™ je doplnok stravy najnovšej generácie pre zvyšovanie prirodezného testosterónu, ktorý bol vyvinutý poprednými odborníkmi na výživu.

Produkt s vysokým obsahom steroidných saponínov je vďaka svojmu zloženiu, ktoré obsahuje okrem iného aj deriváty spirostanu, ideálny pre zvýšenie produkcie testosterónu až o 4 mg denne. Nadmerná produkciu testosterónu v krvi umožňuje tvorenie "voľného testosterónu, ktorý nie je spojený s bielkovinami a zaisťuje tak metabolický efekt, čo má priaznivý vplyv na tréningovú a psychickú aktivitu športovcov.

Megabol Biosterol pôsobí anabolicky, podporuje rýchly rast svalovej hmoty, zlepšuje ukladanie glykogénu v pečeni, urýchľuje hojenie poranení všetkých druhov tkanív a to hlavne svalov, zabraňuje ukladaniu tuku vo svaloch, srdci, obličkách a pečeni, zlepšuje psychický stav a výrazne zvyšuje fyzickú kondíciu.

Balenie:


30 kapsúľ

Dávkovanie:


Užívajte 1-2 kapsule ráno, prípadne po jedle. Biosterol by sa mal užívať každodenne a kvôli stimulačnému účinku by produkt mal užívať v rozmedzí 18 hodín.

V deň tréningu si vezmite 1 kapsulu s posledným jedlom pred tréningom.

Pripadne druhú kapsulu môžete užiť ráno alebo večer.

Zloženie:


1 Kapsulka obsahuje:

Saponíny 200 mg

Fytosteroly 66 mg

Steroidné alkaloidy 0,25 mg

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: